Türkiye'nin en saygın ücretsiz sahiplendirme sitesi

Hakkımızda

28 Mayıs 2021
Hakkımızda

BİZ KİMİZ

2013 yılından beridir süre gelen macerada, Instagram'da @kedikrall sayfasıyla ücretsiz olarak kedi/köpek sahiplendirmekteyiz. Bu sahiplendirmeleri tamamen gönüllülük esasıyla ücretsiz bir şekilde yapmaktayız.

Bu süre içerisinde hayvan sahiplerinin hayvanları için ne istediklerini, onlara nasıl değer verdiklerini kendi çocuklarından ayırmadıklarını gözlemledik.

Bu gözlemimizin sonucunda hayvanseverlere ve hayvanlarına daha iyi, daha kaliteli ürünler sunmak için ''kedikralpetstore" u açtık.

NEDEN KEDİKRALPETSTORE.?

Çünkü önceliğimiz asla para değil. Hayvanları çok seviyoruz. Onları kendi canımız gibi görüyoruz. Bu sebepten dolayı; kedi ve köpekler için canlı sağlığına asla zarar vermeyecek, kanserojen maddeler içermeyen, dişlerini asla kırmayacak ya da deri altında gözükmeyen çizik ve yaralar açmayacak, rahatına rahat katacak ürünler sunuyoruz.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Misyon: Başarı odaklı bakış açımız sayesinde, faaliyet gösterdiğimiz ücretsiz sahiplendirme/pet sektöründe her geçen yıl büyümek.

Vizyon: Çözüm odaklı, kolay anlaşılabilir ve ekonomik çözümlerimizle hitap ettiğimiz pet sektöründe lider konumumuzu korumak

Haber Yorumları